Kaymakamımız Sayın Temel AYCA ilçemizde Yaşayan 100 Yaş Üzeri Annelerimiz ile Şehit Annelerimizi Ziyaret Etti.

Kaymakamımız Sayın Temel AYCA beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Sayın Haluk Muharrem UZUN ve S.Y.D.V. Müdürü Sayın Alaattin BİÇEN ile birlikte ilçemizde yaşayan 100 yaş üzeri annelerimiz ve Şehit annelerimizi ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.

Kaymakamımız Sayın Temel AYCA ilçemizde Yaşayan 100 Yaş Üzeri Annelerimiz ile Şehit Annelerimizi Ziyaret Etti.
Bu içerik 183 kez okundu.

İlk olarak 103 yaşındaki Havva ATICI'yı ziyaret eden Kaymakamımız, bir süre sohbet ettikten sonra İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun 100 yaş üstü annelerimize göndermiş olduğu hediyeyi ve mektubu takdim etti.

ATICI, ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek Kaymakamımıza teşekkür etti. Kaymakamımız ve ilçe protokolü daha sonra diğer 100 yaşını geçen anneleri de evlerinde ziyaret ederek anneler gününü kutladılar.

Bu vesile ile başta Şehit annelerimiz ve asırlık çınarlarımız olmak üzere karşılıksız sevginin, şefkatin timsali olan ayakları altına cennetler serilmiş tüm annelerimizin anneler gününü tebrik ediyor, onlara sağlıklı bir ömür diliyoruz.

 

 

 

Ankara Beypazarı Temel Ayca Şehit Aileleri Anneler Günü Beypazarı Kaymakamı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Alaattin Biçen Jandarma Komutanı Haluk Muharrem Uzun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X